Adventní punčování, brigáda a skautský bazárek

členové 15+, KPS, rodiče

Prosíme vás o pomoc při brigádě 2. prosince 2017 na chatě Kukačce od 13 hod do cca 18 hodin.
Co budeme dělat? Řezat, štípat a skládat dřevo (a třeba i další potřebné práce).

Akce je spojena s Adventním punčováním (do 18 let nealko, 18+ mají na výběr).

Tohle ale ještě není všechno, řekl Horst. Zároveň poběží skautský bazárek – válí se ti doma věci, který už ve svém skautském životě nevyužiješ a někomu jinému by se ještě mohli hodit, pokud myslíš, že ano, tak je buď přivez na Kukačku s sebou nebo je můžeš připravit a přivést ke mně domů, či do klubovny do Kyjova (vše musí být označeno: jméno, telefon a cena – na věci bude lísteček – Jaroslav Poskoč 876 987 654 cena 25 Kč).

Účast na brigádě potvrďte prosím na email či telefon Benovi, který ji má na starost (aby jsme měli dost punče, a jiných nezbytných věcí). Díky všem za účast!

Ben
PS: Pily a sekery vítány 🙂