Střediskový bowling 28. 12. 2019

Vánoce se opět blíží a krom dárků a rodinné atmosféry se můžeme těšit také již na šestý střediskový vánoční bowling. Přijďte vykoulet cukroví a strávit pěkný čas se skautskými kamarády, které jste třeba už nějakou dobu neviděli. 🎄

Zváni jsou všichni současní i bývalí členi střediska a jejich doprovod.

👉 KDY? 28. 12. 2019, sraz v 17:00 (bowling od 18:00)
👉 KDE? Bowling Luxor Kyjov, tř. Komenského 608
👉 CO S SEBOU? příspěvek na hru (cca 50 kč/hráč), sportovní obuv (pokud si nechcete půjčovat z restaurace – možnost máme)

Máme rezervované všechny tři dráhy na hodinu a půl, proto se těšíme v hojnou účast. Po bowlingu budeme pokračovat volnou zábavou. Svoji případnou účast nahlašte prosím na bowling@skautkyjov.cz. Na všechny se těší vůdce střediska Lapka a jeho zástupci! 🎳