Středisko Kyjov

Podpořte nás

Materiální podpora       Brigády       Podporovatelé       KPS

Materiální podpora

Naše středisko využívá ke své činnosti 8 kluboven, chatu Kukačku, chatu Plchárnu a tábořiště U Zabitého. Pro jejich provoz, údržbu a opravy je potřebný nejrůznější materiál a vybavení, na které však vždy naše finanční prostředky nestačí.

Taktéž pro zvýšení pestrosti činností pro děti se snažíme pořizovat nejrůznější vybavení (např. sportovní vybavení, GPS, vysílačky, materiál pro lanové aktivity, tábornické potřeby, deskové hry ...).

Pokud byste nám chtěli tímto způsobem pomoci a měli možnost nám některou věc darovat nebo pořídit, budeme velmi vděční. Může se jednat o věci starší a použité, které už doma nevyužijete.

V případě, že se nám rozhodnete pomoci, kontaktujte, prosím, vedoucího střediska e-mailem stredisko@skautkyjov.cz nebo na telefonu 734 640 006. Děkujeme!

Aktuálně sháníme:

• kuchyňské vybavení (talířky, hrnky, lžíce, menší hrnce,...)
  • koberce
  • vysavač