Střediskový sněm + přátelské posezení s br. Jestřábem
Milé sestry a bratři,

řádný střediskový sněm se uskuteční v sobotu 2. září 2023 od 8:00 v Kulturním domě v Želeticích.
Sněm je nejvyšší orgán ve středisku. Na sněmu zrekapitulujeme uplynulé období, budeme diskutovat o budoucnosti našeho střediska a zvolíme nové vedení našeho střediska, revizní komisi a delegáty na okresní, krajský a Valný sněm Junáka. Hlasovací právo na sněmu mají delegáti (skautIS rozesílal e-mail 30. 5. 2023), ale můžete se jej zúčastnit i jako hosté, pokud máte zájem o dění a budoucnost našeho střediska.

Po ukončení sněmu bude navazovat ve 12:00 přátelské posezení u příležitosti životního jubilea br. Jestřába, na které jste zváni, i když nebudete mít zájem o předchozí účast na střediskovém sněmu. Součástí bude i společný oběd, neformální posezení s občerstvením a zájemci mohou v 15:00 shlédnout filmový dokument Já su skaut, který byl natočený u příležitosti výročí 100 let skautingu v Kyjově v roce 2019.

Pokud nejsi delegát a chceš pomoci ke zdárné organizaci akci, přihlaš se prosím do servistýmu.

Budeme rádi, když odpovíš i na otázky týkající se budoucnosti našeho střediska. Zajímají nás všechny názory na činnost a fungování našeho střediska a těšíme se na nové spolupracovníky, kteří by mohli v nadcházejícím období 2023-2026 pomoci.

Prosíme o vyplnění formuláře nejpozději do 20. srpna 2023.

Na shledání se těší

Fery, Lapka a Maus
dosavadní vedení střediska Kyjov

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno, přezdívka
Kontaktní e-mail
Oddíl, kde jsem registrován
Zúčastním se
Required
Chci se podílet na přípravě občerstvení, nabízím zajištění následujícího:
Náklady na přípravu proplatíme na základě předložených prvotních dokladů.
Budoucnost našeho střediska
Co se ti na našem středisku libí? Co bys chtěl vyzdvihnout nebo pochválit? V jakých aktivitách bychom měli dál pokračovat?
Co se ti na našem středisku nelíbí? Co ti v našem středisku chybí? V čem bychom se měli zlepšit?
Máš nějaké návrhy na usnesení, které považuješ za důležité, aby se o nich střediskový sněm rozhodl?
V čem konkrétně bys chtěl v následujícím období 2023 - 2026 ve středisku pomoci? Co by tě lákalo dělat? V jakých oblastech jsi ochotný pomoci?
S kým by tě bavilo blíže spolupracovat na nějakém úkolu pro středisko?
Kolik času bys byl ochotný věnovat pomoci ve středisku?
Mám předběžný zájem kandidovat na sněmu na tyto funkce:
V případě vážného zájmu je pak nutné podat kandidaturu přes skautis. Popisy funkcí najdeš v příloze k organizačnímu řádu.
Příští rok 2024 uplyne 105 let od založení skautingu v Kyjově. Jakou akcí či aktivitou bychom si měli toto výročí připomenout?
Chceš nám ještě něco vzkázat?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Junák - český skaut. Report Abuse