6.8.2017

Skautské příměstské tábory 2023

Příměstské tábory jsou stále oblíbenější a vyhledávanější možností, jak prožít kvalitní a smysluplný program během letních prázdnin v blízkosti místa bydliště bez přespání. Rádi nabídneme místo zájemcům z řad našich členů, ale i dětem, které nejsou našimi členy. Tábory jsou zajišťovány zkušenými a kvalifikovanými skautskými vedoucími.

Typický turnus skautského příměstského tábora trvá 5 dnů od pondělí do pátku. Program je zajištěn od 8 do 16 hodin. Jako zázemí slouží některá z našich skautských kluboven. Kromě běžného programu se snažíme zařadit alespoň jeden výlet do okolí.

Ročník 2023

Aktualizováno 21. 7. 2023 16:10

Přihláška

Vaše dítě rádi přivítáme na příměstském táboře! Můžete jej přihlásit skrze formulář v odkazu, který slouží jako předběžná přihláška. Po vyplnění Vám zašleme všechny další informace včetně závazné přihlášky.

Předběžná přihláška 2023

Základní informace

• Harmonogram: čas příchodu 7:30 – 7:59, denní program 8:00 až 16:00, čas odchodu 16:01 až 16:20
  • Stravování: pitný režim, oběd a dvě svačiny se snahou o zdravou stravu z lokálních zdrojů
  • Výlet: mimo běžný program v klubovně plánujeme alespoň jeden výlet do okolí (v minulosti jsme byli v ZOO Hodonín, Vida centrum Brno, Kovozoo Staré Město,..)
  • Účastnický poplatek: 2 600 Kč (Můžete si od nás nechat potvrdit formulář pro zdravotní pojišťovnu, která může přispívat na účast dítěte.)
  • Příspěvek od pojišťovny:
    ČPZP nabízí příspěvek na tábor ve výši 1500 Kč, formulář ke stáhnutí je k dispozici zde.
    Vojenská zdravotní pojišťovna nabízí 1000 Kč pouze na sportovní aktivitu (v našem případě 2.turnus) formulář je také k dispozici.
    Je možné že i další pojišťovny nabízí příspěvek, doporučujeme tuto informaci prověřit.
    Formulář přineste, prosím, první den příměstského tábora, v pátek Vám jej vydáme vyplněný, ať můžete snadno čerpat nabízenou podporu.

1. turnus

Téma: skautský
Termín: 7.-11.8. 2023
Místo: skautská klubovna Svatobořice-Mistřín (Město Kyjov bude naši klubovnu používat jako zázemí pro Slovácký rok)
Vedoucí tábora: Patrik Havelka

Doporučeno pro děti ve věku 5-11 let.
Volná kapacita: 5 dětí

2. turnus

Téma: sportovní
Termín: 14.- 18. 8. 2023
Místo: skautská klubovna Kyjov
Vedoucí tábora: Patrik Havelka

Doporučeno pro děti ve věku 5-11 let.
Volná kapacita 7 dětí

„Mohu přihlásit i dítě, které nechodí do skautu?“

Ano, rádi nabídneme zážitky a dobrodružství všem dětem.

„Chtěla bych přihlásit mladší/starší dítě, než je doporučený věk, jak to mohu udělat?“

Budeme rádi, když napíšete email/zavoláte a zkusíme vymyslet nejlepší řešení. 🙂

„Je ještě volný termín?“

Pokud je uvedena volná kapacita, mělo by být volno.

„Bude k dispozici zdravotník?“

Ano během celého příměstského tábora bude k dispozici kvalifikovaný zdravotník.

„Jaké sporty děti čekají na sportovním turnusu?“

Každý den začneme rozcvičkou. Vyzkoušíme ringo, freesbee, všemožné míčové sporty, ale taky navštívíme kyjovský bazén a možná vyrazíme i na kánoe. 🙂 Není potřeba podávat hvězdné výkony, stačí mít radost z pohybu.