Bourání tábora U Zabitého 27. 8. 2022

členové 15+, KPS, rodiče

Prázdniny se blíží ke konci a naše střediskové tábořiště je potřeba zbourat a veškerý táborový materiál uskladnit. Prosíme o pomoc všechny členy střediska, rodiče našich členů, ale i členy KPS a další příznivce skautingu. Za veškerou brigádnickou pomoc předem děkujeme.

Základní informace

Kdy: 27. 8. 2022, začátek v 8:00 ráno, ukončení v odpoledních hodinách v závislosti na počtu brigádníků

• můžete přijet už v pátek 26. 8. a připojit se na společný táborák 🙂 a přespat do soboty

Kde: tábořiště U Zabitého, poloha na mapy.cz, trasa z Kyjova

Doprava: vlastními auty – napište se do dokumentu, pokud potřebujete zajistit odvoz nebo pokud nabízíte volné místo ve svém autě. Řidičům nabízíme proplacení cestovních nákladů.

Občerstvení: budeme se snažit zajistit jídlo a pití

S sebou: pracovní oblečení, případně věci na přespání, pokud chcete přijet už v pátek

Informace: za brigádu zodpovídá a veškeré dotazy zodpoví Aleš Brhel – Alan (správce tábořiště) – mobil 776 552 786, e-mail brigady@skautkyjov.cz

Přihlášení

Pokud chcete pomoci, prosíme, abyste svou účast nahlásili na e-mail brigady@skautkyjov.cz nebo přímo napsali do dokumentu. Prosíme, nahlašujte se do čtvrtka 25. 8. 2022.

Co budeme dělat?

Je potřeba udělat mnoho různých činností, můžete si vybrat svou preferenci, co vám sedí nejlíp – pište přímo do dokumentu.

• bourání velkého stanu Nepal Vario
  • bourání nářaďáku (zásobák)
  • bourání podsadových stanů – 27 ks, včetně postelí a podlážek
  • bourání týpí – 2 ks
  • bourání latrin – kopání, konstrukce
  • bourání umývárky, sprchy, rozvody užitkové vody
  • bourání stožáru a náměstíčka
  • zazimování kuchyňe, spíže a jídelna
  • úklid tábořiště
  • odvoz materiálu do skladu a jeho uskladnění

Speciální prosba

• Sháníme někoho s dodávkou na odvoz materiálu do skladu v Kostelci. Víte o někom? Dejte vědet prosím.

Předem děkujeme všem, kteří se zapojí jakoukoliv pomocí pro zdárný průběh všech brigád.