Den s Jestřábem 4. září 2021

V minulém roce byl našemu bratru Evženu Řezáčovi – Jestřábovi udělen Řád Stříbrného vlka. Předání proběhlo vzhledem k pandemické situaci pouze v úzkém kruhu pozvaných. Rádi bychom však oslavili tuto významnou událost v okruhu širší skautské veřejnosti, mezi členy střediska Kyjov, okresu Hodonín a Lesních kurzů Velká Morava, kde Jestřáb zanechal nejvýraznější skautskou stopu.

Po několika odkladech způsobených pandemií jsme rozhodli o novém termínu a naplno se pustili do příprav akce. Doufáme, že epidemická situace nám už plánovanou akci znovu nepřekazí a v rámci platných opatření se budeme moci sejít.

Budeme rádi, když přijdete mezi nás prožít skautské společenství s bratrem Jestřábem. Akce je otevřena i pro širokou veřejnost.

Den s Jestřábem

Kdy: 4. září 2021, otevření areálu v 15 hodin, začátek programu v 16 hodin
Kde: Klub Nětčice, Kostelecká 2650/2a Kyjov (Mapy.cz)
Kontakt: stredisko@skautkyjov.cz, mobil 776 894 260

Facebook: https://www.facebook.com/events/633380454296631/ a https://www.facebook.com/events/894222881196360/

• 15:00 – Otevření areálu
  • 16:00 – Promítání filmu Já su skaut, který vznikl v roce 2019 u příležitosti 100. výročí založení skautingu v Kyjově
  • 17:00 – Beseda s br. Evženem Řezáčem – Jestřábem
  • 18:00 – Vystoupení hosta br. Jiřího Zajíce – Edyho
  • 19:00 – Neformální část s občerstvením
  • 19:30 – Hudební večer (skautští písničkáři, cimbálová muzika)

Praktické informace

Vstupné – budeme rádi za vaše dobrovolné příspěvky do kasičky na pokrytí nákladů celé akce, případný zisk bude sloužit na podporu činnosti střediska Kyjov.

Epidemická opatření – akce bude konána v souladu s platnými pravidly (vstup jen pro očkované, po prodělání onemocnění nebo s negativním testem), prosíme o jejich dodržování.

Parkování – před Klubem Nětčice nejsou parkovací místa, doporučujeme zaparkovat na cca 500 m vzdáleném parkovišti u hřbitova (Mapy.cz).

Přespání – pro vzdálenější účastníky můžeme nabídnout jednoduché přespání ve skautské klubovně v Kyjově do vyčerpání kapacity. S sebou si přineste vlastní spacáky. Sdělte nám svůj zájem přes rezervační formulář.

Já su skaut na flashce – na akci bude možné zakoupit originální dřevěný flash disk s kopií filmu Já su skaut. Kapacita flash disku je 16 GB, typ USB 3.0. Cena 400 Kč. Můžete jej objednat prostřednictvím formuláře.

Den s Jestřábem - plakát