Bourání tábora U Zabitého 28. 8. 2021

členové 15+, KPS, rodiče

Prázdniny se blíží ke konci a naše střediskové tábořiště je potřeba zbourat a veškerý táborový materiál uskladnit. Prosíme o pomoc všechny členy střediska, rodiče našich členů, ale i členy KPS a další příznivce skautingu. Za veškerou brigádnickou pomoc předem děkujeme.

Základní informace

Kdy: 28. 8. 2021, začátek v 8:00 ráno, ukončení v odpoledních hodinách v závislosti na počtu brigádníků

• můžete přijet už v pátek 27. 8. a připojit se na společný táborák 🙂 a přespat do soboty

Kde: tábořiště U Zabitého, poloha na mapy.cz, trasa z Kyjova

Doprava: vlastními auty – napište se do dokumentu, pokud potřebujete zajistit odvoz nebo pokud nabízíte volné místo ve svém autě. Řidičům nabízíme proplacení cestovních nákladů.

Občerstvení: budeme se snažit zajistit jídlo a pití

S sebou: pracovní oblečení, případně věci na přespání, pokud chcete přijet už v pátek

Informace: za brigádu zodpovídá a veškeré dotazy zodpoví Aleš Brhel – Alan (správce tábořiště) – mobil 776 552 786, e-mail brigady@skautkyjov.cz

Přihlášení

Pokud chcete pomoci, prosíme, abyste svou účast nahlásili na e-mail brigady@skautkyjov.cz nebo přímo napsali do dokumentu. Prosíme, nahlašujte se do čtvrtka 26. 8. 2021, abychom zvládli připravit materiál a občerstvení.

Co budeme dělat?

Je potřeba udělat mnoho různých činností, můžete si vybrat svou preferenci, co vám sedí nejlíp – pište přímo do dokumentu.

• vaření a příprava občerstvení pro brigádníky (náklady proplatíme)
  • bourání velkého stanu Nepal Vario
  • bourání nářaďáku (zásobák)
  • bourání podsadových stanů – 27 ks, včetně postelí a podlážek
  • bourání týpí – 2 ks
  • bourání latrin – kopání, konstrukce
  • bourání umývárky, sprchy, rozvody užitkové vody
  • bourání stožáru a náměstíčka
  • zazimování kuchyňe, spíže a jídelna
  • úklid tábořiště
  • odvoz materiálu do skladu a jeho uskladnění

Speciální prosba

• Sháníme někoho s dodávkou na odvoz materiálu do skladu v Kostelci. Víte o někom? Dejte vědet prosím.

Předem děkujeme všem, kteří se zapojí jakoukoliv pomocí pro zdárný průběh všech brigád.